TARNICA 1346 m n.p.m (Ustrzyki Górne) 26 września 2021

Rzuć wszystko i chodź z nami w Bieszczady na Tarnicę!

     Serdecznie zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w kolejnym wydarzeniu z cyklu #SzczytyAlienacjiRodzicielskiej.
Tym razem 26 września zdobędziemy siódmy szczyt, stanowiących Koronę Gór Polski zamanifestujemy w sposób pokojowy, masowe krzywdzenie dzieci przemocą alienacji rodzicielskiej.
Najbliższe wydarzenie dedykujemy zmarłej w dniu 10 września 2021 roku wspaniałej Pani Psycholog dr. Ewie Milewskiej, która całe swoje życie zawodowe do końca swych dni poświęciła przeciwdziałaniu przemocy alienacji rodzicielskiej.
Oprócz tego ze względu na region, w którym będziemy, wydarzenie dedykujemy 3-letniemu Mateuszowi i 7-letniej Julce, ofiar przemocy alienacji rodzicielskiej, brutalnie zamordowanych przez przez swoją “rodzicielkę” w Kopkach k. Rudnika nad Sanem przy całkowitej nieudolności obecnej przy tej zbrodni kurator.
Tej tragedii również można było uniknąć, gdyby Państwo Polskie nie tolerowało najpierw porwania dzieci z Niemiec a następnie przez długi okres poddawania dzieci przemocy alienacji rodzicielskiej, co wzbudziło w “rodzicielce” całkowite poczucie bezkarności. 30 września minie pół roku od tej tragedii i nadal nie prowadzone są realne prace ustawodawcze, które wprowadziłyby rozwiązania zapobiegające takim i tym podobnym sytuacjom, jak ta z Kopek k. Rudnika nad Sanem. Druk Senacki 63 nadal jest blokowany.
Ponadto omówimy plany działań na ostatni kwartał tego roku.
START o godzinie 9:00 z parkingu w Terebowcu.
GPS: 49.100124, 22.658857