Miasteczko Protestu Szczyty Alienacji Rodzicielskiej

Organizator: Szczyty Alienacji Rodzicielskiej

     Organizujemy kolejny protest pod Parlamentem, tym razem edycję wrześniową. Rozpoczynamy w poniedziałek 13 września 2021 roku od godz. 10:00. Zgromadzenie na razie zgłoszone jest przez alienowaną babcię Jolę do środy 15 września 6:00 rano, ale będziemy chcieli przedłużyć do końca obrad Sejmu, czyli do 17 września i podejmujemy starania o to.
W tym czasie pod Sejmem będą również inne zgromadzenia, różnych grup społecznych oraz wiele mediów, także będzie okazja, aby zwrócić uwagę na problem przemocy alienacji rodzicielskiej kolejnych nowych odbiorców oraz skandal z blokowaniem ustawy Druk Senacki 63.
W chwili obecnej mamy półmetek kadencji Parlamentu, projekt leży w Senacie od początku kadencji i obecnie praktycznie nic się z nim nie dzieje, tak jakby problemu przemocy alienacji rodzicielskiej w Polsce nie było, mimo że ze statystyk Ministerstwa Sprawiedliwości, które docierają do nas wynika, iż jest wręcz zatrważający.
Kto zatem ma interes w tym, aby utrzymywać ten problem? Będziemy podczas protestu zadawać to pytanie politykom.
Rozpoczął się nowy rok szkolny i kolejne nowe dramaty alienowanych dzieci w placówkach oświatowych. Ten problem również będziemy poruszać podczas protestu.
Przypominamy, iż w Miasteczko Protestu Szczyty Alienacji Rodzicielskiej nie dozwolone są wszelkie przejawy agresji, znieważania itp. Można swoje postulaty artykułować w sposób dosadny, ale bez agresji i używania słów znieważających drugiego człowieka. Ta zasada będzie bezwzględnie egzekwowana.
Prosimy o udostępnianie tego postu, bo nie dostajemy żadnego dofinansowania!
źródło: Szczyty Alienacji Rodzicielskiej